דלג על פקודות של רצועת הכלים
דלג לתוכן ראשי

בי"ס גורדון

:

הגליל 48 כ"ס , טלפון: 09-7671374 פקס: 09-7662839
בית
 
 ברוכים הבאים 
לבית ספר "גורדון"

טל' 09-7671374,  09-7675258, טלפקס - 09-7662839
דוא"ל: gordonks80@gmail.com 
 
 
גולשים יקרים, 
אתרי הכיתות זמינים רק לבעלי שם משתמש וסיסמה​. הסיסמאות ניתנות לכל תלמידי בית הספר ע"י מחנכי הכיתות. למידע נוסף על פעילויות בית הספר יש לגלול למטה.     
                                                                                 ​
        

יוצאים לדרך: מצטרפים לפרויקט ההשאלה!

רכישת ספרי לימוד היא תמיד הוצאה גדולה ומשמעותית עבור כל משפחה. הנהגת ההורים ומנהלת בית-הספר שמחים להציע לכם להצטרף לפרויקט השאלת ספרי הלימוד. פרויקט שכל כולו מיועד לרווחת ההורים!

במקום הרכישה המסורתית האישית של ספרי הלימוד יתבצע הליך של השאלת הספרים והחזרתם בסוף השנה. עלות ההשתתפות השנתית בפרויקט היא 280 ש"ח.

לפרויקט זה שני יתרונות מרכזיים:

1.      כלכלי – חיסכון שיכול להגיע ל-500 שקל ויותר לילד! עלות סל הספרים לילד בבתי-הספר היסודיים ובחטיבות הביניים הינה 280 שקל לשנה; בבדיקה שנערכה נמצא כי עלות סל ספרים לילדי הכיתות הנמוכות הינה 400 – 500 שקל ובגבוהות 800 ואף למעלה מכך; בנוסף, הצטרפות לפרויקט חוסכת את הזמן והאנרגיה הכרוכים בהשלמת קניית הספרים;

2.      ערכי – הפרויקט מקדם ערכים של כבוד לספר, פיתוח תחושת אחריות לרכוש, והקטנת הפגיעה בסביבה! בנוסף, הוא מבטיח כי לכל הילדים יהיו ספרים במצב ובאיכות דומה.

אז איך זה עובד? כמו ספריית השאלה: בכל תחילת שנת לימודים התלמיד מקבל חבילה מלאה של כל ספרי וחוברות הלימוד הנדרשים לו, ובסופה הוא מחזיר אותם במצב סביר. ספר שיוחזר במצב שאי אפשר להשתמש בו , ולא כתוצאה מבלאי סביר, יחויב בעלותו.

לגבי חוברות, המצב משתנה בהתאם לשכבות: בכיתות א' ו-ב' מותר לכתוב בהן – וההורים אינם נדרשים להחזירן בסוף השנה. בשכבות הגיל הגבוהות יותר משרד החינוך אוסר כתיבה בחוברות למעט חוברות מוגדרות – המורים מיודעים ויקפידו על כך, וכן יעדכנו את ההורים מראש.

האם יש סייגים? אחד בלבד: הפרויקט אינו כולל השאלת מילון, תנ"ך ואטלס שהם ספרים אישיים, הנדרשים לרכישה באופן אישי.

הפרויקט נתמך על-ידי עיריית כפר-סבא ומסובסד על-ידי משרד החינוך. בשנת הלימודים האחרונה הוא הופעל בכ-2,000 בתי-ספר בארץ, ובהם גם בית-הספר הירוק ובית-הספר גולדה בכפר-סבא. מדיווחים שקיבלנו שביעות הרצון של ההורים והתלמידים היתה מלאה!

מצטרפים לפרויקט בשלושה צעדים פשוטים:

1.      מעבירים שיק למזכירות ביה"ס לפקודת בית-הספר על-סך 280 שקל בין התאריכים 26.4.15 ועד לתאריך 15.5.15 - לאחר מועד זה לא תתאפשר הצטרפות לתכנית ההשאלה;

השיק יירשם לפירעון ב-10.6.15;

בגב השיק יש לרשום את שם הילד והכיתה שבה הוא לומד היום.

2.      לקראת סיום שנת הלימודים הנוכחית ייאספו הספרים והחוברות שבהם השתמש הילד השנה (בכל מצב, וללא עלות נוספת גם אם הם אינם תקינים).

3.      לקראת פתיחת שנת הלימודים הבאה תתבקשו להגיע לבית-הספר לקבל חבילת ספרים מלאה.

אנא הקדימו להעביר את השיקים. לצערנו, הורים שלא יעבירו שיק לא יוכלו להצטרף לתכנית ההשאלה השנה, כיוון שבית-הספר נדרש להעביר רשימות מדויקות למשרד החינוך (לצורך קבלת סבסוד) – חבל לפספס את ההזדמנות.

הורי כיתות ו' יקבלו הודעה נפרדת על אופן ההצטרפות לפרוייקט מייד אחרי חופשת פסח.

 בכל שאלה ניתן לפנות אל:

מייל סיגל קוצ'מן- יו"ר ועד ההורים: sigal_ku@zahav.net.il

           בברכה

                                 מנהלת ביה"ס                                      יו"ר הנהגת הורים

                                 גילה בן-יוסף                                              סיגל קוצ'מן

 ​ 
 
 

 הודעות בית הספר

 
  
  
אין פריטים להצגה בתצוגה זו של הרשימה "הודעות בית הספר".
 

 ספרי לימוד לשנת הלימודים תשע"ה

 
​​רשימות ספרי הלימוד לשנת הלימודים תשע"ה 2014-2015 לפי כיתות:
 
 
 
 
making gif